Zákaznická podpora

Zde najdete odpovědi na často kladené otázky často kladené otázky a videa about our products. Zde si také můžete stáhnout informační a marketingové materiály, které můžete volně používat při prodeji Dan-Boards svým zákazníkům. Máte-li otázky nebo potřebujete speciální materiály, můžete se vždy obrátit na svého Key Account manažera, který je připraven vám pomoci s vašimi otázkami a speciálními požadavky.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Záleží na podkladu. Pokud je podklad pevný a rovný, mohou nést až 20 tun. Pokud je podklad měkčí, pak o něco méně.

Naše plastové desky jsou alternativou a doplňkem k železným deskám. Plastové desky sledují podklad, takže je nelze použít například přes díry a ostré kameny.

Všechny naše desky (Classic, Extreme a Smooth) jsou vyráběny v továrně v Karupu v Dánsku. Veškerý použitý plast je 100% recyklovaný plast, převážně z domácností v EU.

Pokud mají desky stabilní podklad a nejsou nesprávně používány (např. položeny na nerovný podklad s velkými ostrými kameny), mohou vydržet mnoho let.

Naše dráhové desky můžete zakoupit prostřednictvím prodejců po celé Evropě. Kontaktujte jednoho z našich Key Account manažerůa oni vás odkážou na prodejce ve vašem okolí.

STÁHNOUT MATERIÁLY

VIDEA OD DANREC