Danrec A/S byla založena v roce 1992, původně se zabývala zpracováním plastového odpadu. Tato výroba byla ukončena na počátku 2000. let, po kterých jsme začali s malou výrobou hladkých plastových desek vyrobených ze 100% recyklovaného plastu.

S příchodem dráhové desky v polovině 2010. let začal vývoj DANREC zrychlovat a dnes jsme jedním z předních výrobců dráhových desek v Evropě.

Životní prostředí a okolí pro nás vždy byly důležité, a proto používáme při výrobě pouze recyklovaný plast. Každý den pracujeme na snižování množství našeho odpadu a brzy budeme mít vlastní solární park o rozloze přes 16 000 m2 v naší továrně v Karupu.

DANREC A/S je dceřinou společností DAW Deutsche Abfallwirtschafts Gesellschaft a patří do německé skupiny ARAN Group, která vlastní podíly v řadě evropských environmentálních a technologických společností.

ODBORNOST

Máme mnoholetou zkušenost s používáním recyklovaného plastu v průmyslové výrobě

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Neustále se zaměřujeme na minimalizaci dopadu na životní prostředí během výroby

ZAHRNUTÍ

Máme prostor pro osobní principy, rozmanitost a názory

Naše principy

V DANREC A/S je místo pro každého a věříme, že nejlepší způsob, jak řídit firmu, je poskytovat našim zaměstnancům zdravé a bezpečné pracoviště s prostorem pro osobní principy, rozmanitost a názory.