NÁŠ PŘÍBĚH

Co je DANREC

Společnost Danrec A/S byla založena v roce 1992 a již tehdy byla průkopníkem v oblasti úpravy a zpracování recyklovaných plastů. I dnes jsme lídrem v této oblasti a patříme mezi několik málo společností, které mají vybavení a odborné znalosti pro zpracování recyklovaných plastů a výrobu plastových desek s pro celou řadu využití.

Coby dceřiná společnost DAW Deutsche Abfallwirtschafts Gesellschaft patříme do německé skupiny ARAN Group, která vlastní podíly v celé řadě evropských ekologických a technologických společností.

​Vyrábíme plastové desky DAN-Board pro nejrůznější použití. Naše zákazníky proto najdete mimo jiné v oblasti zemědělského a chovatelského vybavení, zahradnictví a terénních úprav, stavebnictví, obalů a konstrukcí.

Z našeho závodu v Karupu zásobujeme naše zákazníky v tuzemsku i v zahraničí a denně zajišťujeme požadovaný termín dodání. ​

Image
JE TO, CO DĚLÁME

100% recyklované plasty

Naším cílem je překonat očekávání tím, že budeme dodávat ty nejlepší možné produkty s ohledem na životní prostředí.​

24

Zaměstnanci

3

Výrobní linky

1

Společný cíl

DÁNSKÁ VÝROBA

Továrna

Z naší továrny v Dánsku vyrábíme a prodáváme velké množství zemních ochranných rohoží a obyčejných plastových fólií, vyrobených ze 100% recyklovaného LDPE. Používání recyklovaného plastu má obrovskou úsporu CO2 ve srovnání s novými původními plasty.

LDPE lze roztavit a znovu použít při nízkých teplotách, teplota opětovného použití je až 180 °C, což znamená, že energie potřebná k výrobě našich produktů je mnohem nižší než u jiných alternativních produktů.

Dlouhotrvající tradice používání recyklovaných plastů v naší výrobě.​

Od našich dodavatelů materiálů přijímáme pouze 100% recyklované plastové granule.​

A Úspora 2,1 kg Co2 za. 1 kg recyklovaného plastu místo původního plastu.​

30 let zkušeností s čištěním a výrobou recyklovaných plastů.

Image